İzmir Forklift Tamiri Firması

İzmir Forklift Tamiri Firması

Sanayi kollarından biri de ağır iş makinaları kategorisidir. İnşaat, çevre düzenlemesi, yol yapımı gibi neredeyse her sektörde ağır iş makinaları bulunmaktadır. Oluşan yük ve ağırlıkların ortadan kaldırılması ve işlemlerin hızlandırılması için beko loder veya forklift gibi araçların kullanılması işleri haftalarca öne alacak yapımıza başlanan projelerin daha hızlı bitimine veya sözleşme tarihlerinin hemen öncesinde bitmesine yarar sağlıyor.

Dar alanlarda ağır yükü aldırmak ve belirli bir yerden başka bir yere yük taşımak için en iyi ağır iş makinesi ise forkliftlerdir. Forkliftler mevcut gücü ve ağırlıklara karşı direnci ile küçük, orta ve büyük çaplı firmaların göz bebeği konumunda. Bu iş makinalarının en büyük sorunları da aslında bakımlarıdır. Çünkü bu araçlar normal bir binek araç gibi nazlı bir bakıma sahiptir. Kullanılsa da kullanılmasa da mutlaka bakımları düzenli ve sağlıklı bir şekilde yapılmalıdır. Çünkü sürekli ağır yükleri kaldırıp, indirmeleri ve taşımaları yıpranmalara sebep olmakta ve bu yıpranmalar ilerledikçe ve herhangi bir bakımı yapılmadığı sürece ilerleyen zamanlarda daha fazla sorunlar çıkarmaya başlamaktadır.

Nadir Makina olarak, İzmir Forklift Tamiri ve Bakımı yapmaktayız. İzmir Bornova Pınarbaşı sanayi sitesinde bulunan firmamızda hyundai, heli, feeler gibi markaların tamirlerini yapmakla beraber 10 yılı aşkın tecrübemiz ve bilgi birikimleri ile her marka forklifte hizmet sunmaktayız.

Yaptığımız her hizmet garantili olmakla beraber arıza tespit ve arızaların giderimlerini gerek firmamız içerisinde gerekse  iş makinasının bulunduğu ortamda sağlamaktayız.

08 Temmuz 2017
1.177 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?