İzmir Forklift Servisi

İzmir Forklift Servisi

Forklift, ağır iş sanayinde bulunmaz teknolojilerden biridir. Boyutunun ufak olması ve yüksek tonlarda malzeme indirip kaldırması gerek insan gücüne gerekse zamana oldukça büyük katkılar sağlıyor. Dar alanlarda yükü indirip kaldırma, ürünü bir yerden başka bir yere saniyeler içinde taşınabiliyor.

İş makineleri kategorisinde en çok kullanılan modellerden olan forklift çeşitlerinin bakım ve onarımları da oldukça önemli konulardan biridir. Özellikle yoğun iş alanlarında bir forkliftin arızalanması ciddi anlamlarda zaman ve para kaybına yol açması sebebiyle iş yüklenicilerin erteleyemediği bir konudur.

Makinaların hafif veya ağır bir şekilde arızalanması ilerleyen zamanlarda daha fazla arızalar ve kesintiler yaşanmasına bununla beraber yapılan işe ile ilgili aksamalar ve sonuç olarak maddi kayıplar yaşanmaktadır. Bunun yanında alınan işi zamanında tamamlanamaması da marka prestij kaybına sebep olmaktadır.  Profesyonel bir biçimde arızaların tespiti ve sorunların çözülmesi sağlanamazsa malum sürede daha da artarak ciddi problemleri doğurabilir.

Nadir Makina olarak izmir ve çevresinde verdiğimiz forklift servisi ile forklift konusunda olacak soru ve sorunlarınıza hızlı tepkime vererek çözüm buluyor ve mağduriyetlerinizi gideriyoruz. İzmir Forklift Servisi olarak sizlere gerek telefonda gerek firmamız bünyesinde destek vererek sorunlarınızın ön araştırmasını yaparak sizlere gerekli bilgilendirme yaparak sorunlarınıza çözüm bulmak için arızanızın sorumluluğunu alarak size vereceğimiz süre içerisinde sorunuzu çözüme kavuşturuyoruz.

İzmir Forklift Servisi olarak yaptığımız her tamirat, onarım ve yedek parça işlemlerinde firma garantimizi vererek oluşarak satış sonrası problemlerde sorunlarınızı hızlı bir şekilde Nadir Makina garantisi altında onarım ve ya değişimlerini gerçekleştiriyoruz.

Nadir Makina olarak 10 yılı aşkın vermiş olduğumuz hizmet ile müşterilerimize en uygun ve hızlı hizmeti sunmaktan gurur duyarız.

26 Haziran 2017
1.547 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?