Ege Bölgesi Forklift Servisi

Ege Bölgesi Forklift Servisi

Sahip olduğunuz iş makinelerinizin tamir, bakım ve onarım zamanlarını aksatmadan yaptırmanız hem işlerinizin sorunsuz ilerlemesine hem de makinelerin yıpranma ömürlerini uzatmasına sebep olur. Bu sebeple makinelarınızın belirli periyotlarda bakımlarını aksatmadan yaptırmanız gerekmektedir.

Güç ile yapılan faaliyetlerde yıpranma ve arızalar oldukça sık meydana gelen durumlardandır. Kuvvet uygulanması ve makineların zorlanmasıyla beraber dişliler ve demir aksamlar zamanla ilk halinden çok farklı bir şekilde yıpranarak zarar görmeye ve iş görmemeye başlar. Bu gibi durumlarda mutlaka bakımlarının ve onarımlarının yapılması gerekir. Aksi taktirde bakımsız makinalar işler yavaşlatmakla beraber tamamen iş yapmadan elverişsiz konuma geçerek siz makine sahiplerini ciddi anlamda zarara uğratır.

Ege Bölgesinde ikamet ediyor ve burada forkliftleriniz veya diğer iş makinalarınız ile çalışmalar yapıyorsanız, kendini öncelikle bakım ve onarım yapacak bir firma bulmanız gerekmektedir.

Nadir Makina olarak, iş makinalarını ve forkliftler konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ve uluslar arası büyülükte yedek parça üretim ve gönderim kabiliyetimizle bakım, onarım işlemlerinizi garantili bir şekilde sahiplenerek, sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz.

Firmamız bünyesinde öncelikle bakım yapılacak olan makineyi gözlemleyip, sorunları belirleyerek sizlere maliyetini belirtiyoruz. Gerekli onaylar sonrasında forklifti veya diğer iş makinelerini gerek yerinde gerekse iş yerimizde bakıma alarak öngördüğümüz süre içerisinde tamir ederek sizlere teslim ediyoruz.

Tamir ettiğimiz makinelerimiz tamamen garantili olup, oluşarak herhangi bir sorunda makineyi yerinde veya yine iş yerimize alarak tamiratını yapıyoruz.

23 Haziran 2017
1.135 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?