İzmir Özel Forklift Servisiyiz

İzmir Özel Forklift Servisiyiz

Şirketiniz yaptığı iş sebebiyle satın aldığınız araçların, devamlılığında ortaya bakım, arıza gibi problemler çıkar. Bu problemleri çözmek, işinizi aksatmamak için hızlı bir şekilde sorunun çözülmesi gerekmektedir. Bu sorunu çözerken de maliyet oldukça önemli bir durumdur. Maliyet ve hızın önemli olduğu bir dönemde seçimler ve belirli standartları olan firmalar ile çalışmak oldukça önemlidir. Çünkü yanlış seçimler işi aksattığı gibi mali açıdan da ciddi sorunlar çıkarmaktadır.

İş Makinaları kategorisinde oldukça büyük bir payı olan forklift ve bekoloderların tamiri, bakımı ve yedek parçası gibi bir çok ihtiyacı bulunmaktadır. Nadir Makina olarak, tüm İzmir ve bölgesine forklift tamiri, bakımı ve yedek parça gibi hizmetleri garantili bir şekilde vermekteyiz.

İzmir Özel Forklift Servisi olarak, araçlarınızı ister yerinde ister firmamız içerisinde bakım, tamir işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizi bilgilendirerek gerekli anlaşmalar ile garanti sağlıyor ve işlemlerinizi tamamlıyoruz.

 

 

05 Ocak 2014
2.026 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Sergen dedi ki:

    Kısa bir süre önce telefon ile görüştüm. Makinalarıma bakım yaptırmak için randevu aldım.

  2. Levent dedi ki:

    Kendileri ile izmir hyundai forklift konusunda bir anlaşma yaptık. Gayet samimiler.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?