İzmir Forklift

İzmir Forklift

İş Makinaları denilince akla filmlerde görülen oldukça yüksek ve kalın tekerlekli araçlar gelir. Ancak iş makinaları kapsamına kasa taşımacılığında bile kullanılan forkliftlerde girmektedir. Ufak – orta ve ağır işlerde çalıştırılabilen ve lpg – doğal ve dizel tercihleri ile her ortama uyum sağlayabilen bu araçlar, bir çok kurum ve kuruluşun artık eli ayağı olmuş bir sistemdir.

Forkliftler, dar alanlarda yükleri hızlıca toplayıp, rafa koymak için götürülmek üzere taşınıp istenilen yükseliğe insan işçiliği olmadan konulmasını sağlayan, kolaylık sağlayan bir araçtır. Böyle olunca günümüzde tüm alanlar kullanılan bir araç haline gelmiştir.

İzmir Forklift servisi olarak firmamız, bu konuda deneyimlerini arttırarak İzmir ve tüm Ege Bölgesine imkanlar sunarak, garanti kapsamı altında tüm araçlarınıza tamir, bakım ve yedek parça hizmeti sunmaktadır.

Nadir Makina olarak ağır iş makinaları, hafif iş makinaları, kepçe ve forklift gibi tüm alanlarda kullanılan yük araçlarının tamir ve bakımlarını yapmakla beraber yaptığımız tüm işçilikler ve yedek parçaların garantisini veriyor. Sizlere en uygun ve hızlı hizmeti sunuyoruz.

 

29 Ağustos 2014
1.970 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?