Volvo Beko Loder Tamir – Yedek Parça

Volvo Beko Loder Tamir – Yedek Parça

Ağır işler ve özellikle inşaatlar için olmazsa olmaz, anahtar oyuncu rolünü oynayan beko loder, halk deyimiyle kepçeler, bugün ağır işlerin neredeyse ana görevini üstleniyor. Arsa düzenlemesi, temel düzenlemesi, ağır yüklerin kaldırılması, yol açılması, kar temizlenmesi gibi neredeyse her sektörde çalışan beko loderlar ciddi anlamda iş yükünü hafifletmektedir. Hem kazıcı hem yüklenici modunda olan bu araçlar, hidrolik sistemler ile yardımıyla her türlü yükü rahatlıkla kaldırıp, taşıyabilir kazıcı bölümüyle özellikle toprak alanlarda faydalı bir biçimde kullanılabilir.

Volvo özellikle otomobil konusunda elde ettiği üstün başarıyı iş makinaları sektöründe de değerlendirerek ciddi bir çığır açmış ve Volvo kalitesini bu sektöre yansıtmıştır. Beko Loder’ınden forkliftine iş makineler alınında her kategoriye özel araçlar üretmesiyle kalitesini bu camiada da göstermiş ve ciddi kazanımlar elde etmiştir.

Volvo Beko Loder‘lar ise kalite konusunda zirve konumuna sahip bir markadır. Özellikle taşıma ve kazıma gibi konularda elde ettiği deneyimleri yeni modellerle birleştirerek işleyişi daha da kolaylaştırmış bunun yanına kabin için sistemleri ile operatörleri de teknoloji konusunda sevindirmiştir.

Nadir Makina olarak Volvo Beko Loder’ların tamir , bakım ve onarım gibi işlemlerini yılların verdiği tecrübe ve deneyimler ile üstlenerek sizlere araçlarınızın sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Rutin bakım, kontrol, tamir ve onarım hizmetimizin yanında yedek parça hizmetimizle araçlarınızın kötü gün dostu oluyoruz.

27 Haziran 2017
1.622 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?