Doosan BekoLoder Tamir-Yedek Parça

Doosan BekoLoder Tamir-Yedek Parça

Beko Loder yani halk değimiyle kepçe, günümüzün en popüler ağır ve hafif işlerin aracıdır. Yükleyici ve kazıcı moduyla ciddi anlamda büyük bir iş yükünü ortadan kaldıran beko loderlar yani kepçeler, günümüzde yepyeni teknolojiler ile donatılarak mevcut sistemlerine yenilerini ekleyerek gelişiyorlar.

Kepçe yani beko loderlar bugün yüksek teknolojiye sahip yük kaldırma ve kazıcı başlıkları ile ciddi anlamda büyük yükleri ortadan kaldırıyorlar. Bu araçlar, arazi düzenlemeler, toprak yığınları, kar yığınları, ağırlıkların kaldırılması, kazıcı başlıkları ile büyük kayaların kırılarak zemin düzenlenmesi veya madeni kazılar gibi alanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Yeni eklenen teknolojiler ile mevcut kaldırabildikleri veya kırabildikleri ortamların daha da üst seviyelerine çıkarak ağır olarak görülen işleri oldukça kolay bir biçimde tamamlayabiliyor.

Doosan firması, ürettiği iş makinaları ile ülkemiz piyasasında bulunan pastadan pay almak ve kendi ürün kalitelerini piyasaya sunmak adına giriş yapmış ve ciddi rakamlar ile vatandaşlarımıza Doosan Beko Loder’ları satmıştır. Doosan, bugün ülkemizde lider firmalardan olmakla beraber bir çok kuruluşta bu makinaları kullanmaktadır.

Peki Bakım ve Arıza durumunda!

Beko loderlar her araç gibi düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekir. Aksi taktirde kazalar sonucunda ciddi yaralanmaya veya ölüme varan ağır şartlar durumu kötüye götürebilir. Düzenli bakım yapılan araçların diğer bakım araçlara oranla daha az masraf vererek arıza çıkardığı tüm otoriteler tarafından kanıtlanmış bir durumdur.

Nadir Makina olarak, Doosan Beko Loder‘ın bakım, tamir onarım ve yedek parça gereksinimlerini sorunsuz bir şekilde karşılıyoruz. Firma bünyemizde oluşturduğumuz garanti sistemleri ile kullanıcımızı hizmet satışı sonrası yalnız bırakmamakla beraber kendilerine güvenceler de sunuyoruz.

Firma bünyemizde Doosan Bekoloder yedek parça, Doosan Beko Loder tamir ve bakımı yapılmaktadır.

28 Haziran 2017
1.394 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?