Komatsu Beko Loder

Komatsu Beko Loder

Komatsu, 1921 yılından bu yana kurulmuş köklü iş makinaları kategorisinde ciddi kazanımlar elde etmiş bir firmadır. Yıllardır sektörde iş makinaları konusunda yaptığı çalışmalar, AR-GE’ler sonuç vermiş ve bugün dünyanın her yerinden kullanımı olan bir marka olmuştur.

Japonya merkezli bir firma olan Komatsu, Japon mimarisini taşımaktadır. Özellikle motor ve aksamlarında mekanik olarak kalite makinaların daha az arıza görmesine neden olmaktadır. Bununla beraber ağır yüklere karşı kaliteli motoru ve parçaları ile bir zorluk gösterek makinanın yıpranmasının da önüne geçmektedir.

Komatsu Beko Loder‘lar, klasik kazıcı ve yüklenici modeli ile firmalara satışlar sunmakta ve iş yüklerine ortak olmaktadır. Gerek arazi düzenlemesi gerek inşaat bölgelerinde her türlü yük için kilit pozisyon alması ile yaygın kullanılan bir araç olma ünvanını da kazanmıştır.

Komatsu Kepçelerin bakımı ve tamiri ise standart bir araç ile aynı rutinde yapılmalıdır. Özellikle yük kaldırma ve kazma anında ortamın sertlik ve zorluğuna göre cihazlar arıza gösterebilir ve hidrolik sistemlerinde anlık yük binmesi sonucu arızalar çıkabilir. Bu gibi durumlarda mutlaka arızalarının o anda giderilmesi gerekmektedir.

Nadir Makina olarak İzmir ve Ege bölgesinde ağır ve hafif iş makinaları konusunda elde ettiğimiz deneyim ve edinimler aldığımız kurslar ve firmalar ile görüşerek oluşturduğumuz vizyonlar çerçesinde Komatsu Beko Loder Tamiri ve Bakımını üstlenmiş durumdayız. Oluşan arıza sorunlarda gerek aracın bulunduğu yerde gerek firmamızın atölye kısmında makinayı bakıma alarak gerekli onarımları sonrasında müşteriye teslim ediyoruz.29

29 Haziran 2017
1.734 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?