İzmir Forklift Servisi

İzmir Forklift Servisi

Ağır iş sanayi kollarının en istikrarlı çözümlerinden olan forkliftlerin, gerek iş kabiliyetleri gerek yüklendikleri pozisyonlar firmaların zaman ve ağırlık problemlerini çözen en büyük çözümdür. Forkliftler bugün neredeyse tüm iş kollarında en çok kullanılan araçlardan biridir. Her ortama uygun seçilebilir yapısı ile mükemmele yakın çözümler sunmaktadır.

Sürekli kullanılabilir olması sebebi ile yıpranma gibi problemler de firmalara zaman kaybı ile beraber ekonomik kayıplar da getirebilmektedir. Oluşan arıza sonucunda gerekli operasyonun aksaması domino taşlarının yıkılması gibi sorunları arka arkaya getirmektedir. Bu gibi durumlarda gerekli arızaya müdahale edecek olan ekibin deneyimli ve profesyonel yaklaşımları çok önemlidir. Özellikle arızanın çözülmesi durumunda da zaman kayıplarının başlaması süreci daha da olumsuz etkilemekle beraber ekonomik kaybı da arttırmaktadır.

Sorunlara anında müdahale etme konusunda profesyonel yaklaşımlar ve sorunun çözülmesi konusunda yapılacak olan tespitleri deneyimleri ekip, ekonomik kayıpların önüne geçmekle beraber olası bir diğer sorunu da ortadan kaldırmaktadır.

Forklift Bakım ve Onarımı

Nadir Makina, forklift sektöründe yılların deneyimi ve tecrübesiyle beraber sorunu nokta atış çözebilmekle beraber zaman kayıplarının da önüne geçmektedir. Yedek parça konusunda oluşturduğu büyük stoğuyla beraber arızalı makinaları yerinde ve ya atölyesinde hızlıca çözüme kavuşturmaktadır.


İzmir Forklift Servisi olarak hizmet veren Nadir Makina, ağır sanayi araçlarının bakım, onarım ve yedek parçalarını konusunda 15 yılı aşkın deneyimiyle hizmet etmeye devam etmektedir. Beko loder, forklift, greyder, kepçe, vinç gibi tüm ağır sanayi kollarında gerekli teknik desteği sorunsuzca sağlamaktadır.

Forklift Kiralama Ekonomik Mi?

Ağır sanayide en çok tartışılan ve günümüz maliyetlerinde en çok tartışan sorulardan biri de kiralama yöntemlerinin ne kadar finanse edilebilir olduğudur. Günümüz dünyasında, ilerleyen teknoloji ve özellikle ağır sanayide makinaların, araçların çeşitlenmesi ile fiyatlamaların firmalara uygun gelmesi sonucunda kiralama yöntemleri de maliyet açısında mantıklı seçim haline gelmiştir.

Firmalar, alacağı bir forkliftin satın alma ücreti, bakım ve arıza problemleri sonrasında doğan maliyetleri masaya yatırdığında kiralama yönteminin çok daha kullanılabilir ve problemsiz olduğunu netçe görebilir. Çünkü kiralama yapılan firmanın yapılan anlaşmalar çerçevesinde bakım, onarım veya birebir değişim seçenekleri ile oluşacak maliyetlerden kaçınmakla beraber arıza sonucu oluşacak olan zaman kayıplarının da doğrudan önüne geçmektedir.

İzmir Forklift Servisi olarak forklift kiralama konusunda da müşterilerimize destek sunmakla beraber oluşturduğum garanti seçenekleri ile de müşterilerimizin olası mağduriyetlerinin de önüne geçiyoruz.

18 Nisan 2023
729 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?